ביובית בגבעת ברנר

אנו באודי שאיבות מציעים ללקוחותינו קו מלא של שירותי ביובית בגבעת ברנר במחירים ללא תחרות. שירותי השאיבות שלנו מגיעים עם ניסיון של שנים, בין אם מדובר בפתיחת סתימות ביוב ועד לצילום קווי ביוב. מערכת ביוב המתוחזקת כראוי יכולה להפחית משמעותית את הבעיות העתידיות. לכן, מומלץ מאוד להזמין ביובית פעם בשנה לצורך שטיפת מערכת הביוב כדי למנוע סתימה של המערכת בעתיד. עזרנו למאות לקוחות בגבעת ברנר ואלפי לקוחות נוספים בכל רחבי המדינה בבעיות ביוב שונות כמו חיתוך שורשים בביוב ושאיבת בורות שומן של מסעדות בגבעת ברנר ובכלל. המומחים שלנו ראו כל בעיה שאפשר להעלות על הדעת והם לרוב יכולים לתקן כל בעיה במערכת הביוב שלכם תוך זמן קצר. אודי שאיבות ביוב בגבעת ברנר גאה לספק שירותי ביובית לתושבי גבעת ברנר וזמינים עבורכם בכל עת.
התקשרו עכשיו: 076-5995888

קצת על שירותי הביובית שלנו בגבעת ברנר

אחד השירותים הנפוצים ביותר בישראל בכלל וגבעת ברנר בפרט- הוא הזמנת שירות של "ביובית" לטיפול בבעיות של מערכת הביוב והניקוז. ביובית הינה משאית גדולה שעליה מותקן ציוד מתוחכם, המיועד לפתיחת סתימות קשות בלחץ גבוה, צילום של מערכת הביוב, ניקוי של צינורות הביוב, ועוד. הזמנת ביובית בגבעת ברנר במקרים רבים, נדרשת בצורה דחופה על מנת להציל ציוד יקר, או כדי למנוע סגירת עסקים מסוימים עקב הצפות שמקורן במערכת הביוב. היות והשירות אותו מעניקה הביובית הוא קריטי לעתים, ונדרש בדחיפות- היא זמינה 24 שעות גם בגבעת ברנר.

ביובית בגבעת ברנר

מדוע כדאי לבחור בשירותי הביובית שלנו בגבעת ברנר

מוניטין

מוניטין וניסיון של יותר מ-10 שנים בגבעת ברנר

אודי שאיבות סיפקה במהלך ה-10 שנים האחרונות שירותי ביובית למוסדות ציבוריים, מוסדיים ופרטיים. במהלך שנים אלה צברנו ניסיון רב בטיפול בעיות ביוב.
צוות מקצועי

צוות אמין ומקצועי מגבעת ברנר

חברת הביובית שלנו מעסיקה צוות אמין ומקצועי, אשר יוכל לאתר ולטפל בכל תקלה במערכת הביוב תוך זמן קצר. העובדים שלנו ידועים באמינות ויחס האישי שנותנים לכל אחד מהלקוחות שלנו
שמירה על איכות הסביבה

איכות ושמירה על איכות הסביבה

אודי שאיבות עובדת על פי התקנים המחמירים ביותר ISO 18001 ו- 9001 תוך הקפדה על שמירת איכות הסביבה ופינוי השפכים לאתרים המיועדים לכך.
ציוד מתקדם

ציוד טכנולוגי מתקדם

בניידות השירות ומשאיות הביובית שלנו מותקן ומאוחסן ציוד טכנולוגי איכותי ומתקדם אשר מסייע לאנשי הצוות בשטח לספק שירות ברמה ובאיכות הגבוהה ביותר.
תוכן הסתר
1 ביובית בגבעת ברנר

מדוע לבחור בנו לשירותי ביובית בגבעת ברנר

אצלנו בחברת אודי שאיבות ביוב בגבעת ברנר אנו מתמחים במתן פתרונות שאיבות ביוב ושירותי ביוב למגזר הפרטי, המוסדי והעסקי מזה 12 שנים. ברשותינו הציוד המתאים לצורך פתיחת סתימות ביוב, צילום קווי ביוב ,שטיפת קווי ביוב ותיקון קווי ביוב בשרוול בשיטה המתקדמת ביותר בישראל ללא נזק וללא הרס.

ברשותינו הכלים המתקדמים ביותר מתחום הביובית, החל ממשאיות ביובית מתקדמות, מצלמות מהדור החדיש ביותר לצורך איתור שברים בקווי הביוב והתשתיות. אצלנו באודי שאיבות אנו ערוכים לתת שירות 24 שעות ביממה על ידי נהגים וטכנאי ביובית מן השורה הראשונה בישראל. אנו נבחרנו כמספר אחד בתודעת השירות מכיוון ואנו יודעים לתת מענה ופתרונות בתחום תשתיות הביוב ובכלל. תיקון ניקוי ופתיחת סתימות בתשתיות בביוב.

ציוד טכנולוגי מתקדם לשאיבות ביוב בגבעת ברנר

ברשותינו מספר סוגי משאיות ביובית בגבעת ברנר שמתאימות למספר סוגי עבודות נדרשות החל מפתיחת סתימות ביוב במגזר הפרטי והמוסדי. אלו הן ביוביות אשר מכילות מיכל 8 קוב מים נקיים לצורך פריצת סתימות בצנרת הביוב.

ביובית נמוכה - נועדה לצורך שאיבה בחניונים או במבנים אשר התקרה שלהם נמוכה ויש צורך להכנס עם ציוד כבד ומשאית גדולה אינה יכולה להכנס כדי לפתוח ו/או לשאוב את הביוב בעזרת ביובית רגילה.

ביובית על נגרר - זוהי ביובית אשר אנו מסוגלים לתת פתרון מתמשך אשר צריכים משאבה לשאוב הצטברות מיי גשמים ו/או שבר בקו ביוב או מוביל מים ראשי אשר אי אפשר לתקנו אותו ביום אחד. אנו מביאים את נגרר הביובית לשטח ומשאירים אותו שם עם מפעיל מטעמנו לצורך שאיבות ביוב מתמשכות.

צוות ביובית בעל נסיון ומקצועי בגבעת ברנר

אודי שאיבות מצטיין בצוות מקצועי מן השורה הראשונה עם סך שנות נסיון מצטבר של מעל 50 שנה. ברשות חברתנו מעל 8 עובדים שכל אחד מהם מצטיין בתחומו החל מפתיחת סתימות, שירותי ביובית, צילום קווי ביוב, תיקון קווי ביוב ללא הרס בשיטה מתקדמת, פתיחת סתימות שורשים בביוב על רובוט מתקדם ועוד.

שירות לקוחות ברמה גבוהה

אצלנו תקבלו מענה ופתרון לבעייתכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ע ליידי צוות אדיב מסור והוגן אנו מתחייבים לעבודתינו ולמתן פתרון הולם לבעייתכם. התקשרו עוד היום להצעת מחיר בחינם לפתרון בעיות הביוב שלכם בעזרת ביובית שאיבת ביוב בגבעת ברנר מבית אודי שאיבות.

שמירה על בטיחות לעבודה עם ביובית

אנן באודי שאיבות מחוייבים לבטיחות עובדינו ולבטיחות לקוחותינו, אנו עובדים לפי התקנים המחמירים ביותר בתחום הביובית ובתיקון צנרת הביוב. ברשותינו ציוד בטיחות מן המתקדמים ביותר בשוק כי לחיים אין מחיר.

שירות שאיבות פתיחת סתימות ביוב עם אחריות

אודי שאיבות ידועה באחריות על עבודות שהיא מבצעת. אצלנו באודי שאיבות תקבלו אחריות מלאה לתיקון ולפתיחת סתימות בעזרת ביובית, לנקיון קו הביוב משורשים, לשטיפת קווי הביוב באחריות מלאה.

שמירה על איכות הסביבה בעבודה עם ביובית

אודי שאיבות שומרת על איכות הסביבה ואחראית לרוקן את הביובית ואת השפכים שהיא שואבת אך ורק באתרים יעודיים לכך, אצלנו משתמשים בחומרים מתקלים מן השורה הראשונה שמתפרקים בצורה ביולוגית ואינם משאירים חותם על הסביבה.

זמינות מיידית 24/7 לביובית בגבעת ברנר

באודי שאיבות ביובית בגבעת ברנר אנו זמינים 24 שעות לקריאתכם ומוכנים לצאת לדרך אליכם לפתוח את הסתימה ולנקות את צנרת הביוב בלחץ גבוה על ידי ביובית מתקדמת וחדישה, אנו לשירותכם בזמינות מהירה. אודי שאיבות מספקים מענה מיידי לפתיחת סתימות קשות, ניקוי קווי ביוב וחיתוך שורשים בצנרת ביוב באמצעות ציוד מתקדם. התקשרו אלינו ואנו בדרך אליכם.

איזה שירותי ביובית אנו מספקים בגבעת ברנר

פתיחת סתימות ביוב בגבעת ברנר

אצלנו ניתן לקבל ביובית לצורך פתיחת סתימות ביוב בלחץ גבוהה. כאשר ישנה סתימה בקו ביוב על ידי הצטברות לכלוך או שורשים שפרצו לקו הביוב ויצרו סתימה אשר לא נותנת למים לזרום בצורה חופשית אשר יוצרת סתימה קשה בקו הביוב המוביל. אודי שאיבות תדע לתת פתרון לבעיה זו על ידי ביובית מתאימה שברשותה משאבה בלחץ גבוהה לצורך שחרור המקור לסתימה בקו הביוב.

שטיפת קווי ביוב בגבעת ברנר

בדומה לפתיחת סתימה בביוב את אותה פעולה ניתן לבצע לקו ביוב אשר עדיין לא נסתם ובכך לבצע פעולת מנע של סתימה בביוב בעתיד. אנו נשטוף את קווי הביוב בלחץ גבוה ונסיר לכלוך ושומנים אשר נדבקו לדפנות הצנרת שבעתיד יגרמו לסתימה אשר תגרום לצרות במערכת המים והביוב במבנה. פעולת שטיפת קווי ביוב היינה פעולת מנע מומלצת לביצוע כל כמה שנים בהתאם לתדירות השימוש במבנה ומתקנים הקיימים בו.

צילום קווי ביוב בגבעת ברנר

אודי שאיבות מתמחה בצילום צנרת ובתיקונה ללא חפירה בעזרת רובוט כבר יותר מ-10 שנים. אנו מציעים קשת רחבה של שירותי מקצועיים ופרונות יצירתיים, הודות לידע ונסיון עשיר של העובדים שלה בתחום. ברשותינו מוניטין מכובד כחברה אמינה לצילום צנרת, לאיתור שברים בצנרת לאיתור ליקויים ותיקוני צנרת ללא הרס.

שאיבת ביוב בגבעת ברנר

אצל אודי שאיבות ביוב תקבלו שאיבות ביוב בזמינות גבוהה 24/7 מצוות מקצועי עם ציוד מתקדם ותקבלו שאיבות ביוב בעזרת ביובית מתקדמת תוך זמן קצר. אם נתקלתם בתופעה אשר הביוב עולה על גדותיו או השירותים כימים אינו מאפשרים כניסה, בעיות אלה מצריכות התערבות שירותי שאיבות ביוב על ידי משאית ביובית מתקדמת מבית אודי שאיבות.

שאיבות מים בעזרת ביובית בגבעת ברנר

לעיתים קרובות בעקבות גשם חזק או פיצוץ בקו מים ראשי, מתקנים מסויימים עלולים להתמלא במים אשר אין ניקוז מתאים לצורך ניקוז המים וייבוש המקום. במקרים אלו אנו באודי שאיבות מסוגלים לתת מענה ופתרון מהיר על ידי שאיבת המים ממקום זה ולאחר מכן לייבושו. ברשותינו ציוד מתאים לשאיבת מים ולהובלתם למקום פריקה מתאים.

שאיבת בורות שומן למסעדות, מוסכים ומלונות בגבעת ברנר

לאודי שאיבות רשיון לטיפול והובלת שמנים ושפכים תעשיתיים. ברשותינו ציוד מתאים לפינוי בורות שומן ומפרידי שומנים. אצל אודי שאיבות תקבלו שאיבת בורות שומן במחירים המשתלמים בארץ ברשותינו מחלקה עסקית לטיפול בכל מה שהעסק שלכם צריך. מערכת הביוב אינה ערוכה לטפל בכמויות גדולות של שמנים ושומן אשר עלול לזרום למערכות הביוב, שומן זה עלול לגרום לנזקים קשים בתשתיות הביוב ובמתקני ההולכה בעקבות זאת בעלי עסקים מחוייבים לבנות מפריד שומנים ולהתקשר עם חברת ביובית אשר תגיד לשאוב את המפריד שומנים פעם לתקופה. אצל אודי שאיבות תקבלו את במחיר הטוב ביותר לצורך שאיבת בורות ומפרידי שומן.

שאיבות ביוב בגבעת ברנר

השירות המרכזי שמעניקה ביובית בגבעת ברנר היא שאיבת השפכים שעלו כלפי מעלה עקב סתימה במערכת הביוב. השפכים הם חומר מסוכן ולכן חשוב שלחברה שמטפלת בצנרת שלכם יהיה אישור מטעם המשרד להגנת הסביבה, אודי שאיבות מחזיקה באישורים אלה. בד בבד, צוות הביובית של אודי שאיבות יכולה להעניק לכם במידת הצורך שירותי ביובית בגבעת ברנר, אנחנו יכולים להוציא עבורכם שורשים שנתקעו בביוב, כאלה שגורמים לסתימות, לעיתים יותר קרובות ממה שאנחנו חושבים. אנחנו גם לשאוב בורות להפרדת שומן ממקומות כמו מסעדות ובתי מלון וגם מסוגלים לבצע בפתיחת סתימות ביוב, על ידי הזרמת מים בלחץ גבוה. כל השירותים הללו ושירותים נוספים אמורים ניתנים במקצועיות, באמצעות הצוות המיומן שלנו שמפעיל את הביובית.

פתיחת סתימות ביוב בגבעת ברנר

החלק המרכזי במערכת האינסטלציה של כל מבנה הוא הצינורות - הם מזרימים מים נקיים דרך הברזים והם מפנים את המים המלוכלכים ואת הפסולת אל מערכת הביוב. כשהמערכת הזו תקינה- כלומר, כשאין בה סתימות או סדקים- המערכת כולה יכולה לתפקד כמו שצריך. עם זאת, כמו בכל מערכת, גם כאן יכולות להתרחש תקלות- אם, למשל, המים יורדים באיטיות מהכיור, או שאינם יורדים כלל, סימן שישנה סתימה בביוב, שצריך לפתוח אותה. פתיחת סתימות בביוב נדרשת לביצוע מיד כשמופיעה הבעיה ולא לדחות אותה לשלב מאוחר יותר, כי ככל שעובר הזמן, מקור הסתימה עלול לגדול, מה שיקשה על הטיפול בה בהמשך.

פתיחה עצמאית של סתימות ביוב בגבעת ברנר והסביבה

מאחר והסתימות יכולות להיות בגדלים שונים, יש פתיחת סתימות בביוב שניתן לבצע באופן עצמאי ויש כאלו שיצריכו התערבות של אינסטלטור. סתימות קלות יחסית, למשל- כאלו שרק מעכבות את ירידת המים- ניתן לבצע באופן עצמאי באמצעות עזרים שונים. האמצעי המוכר ביותר היא הפומפה, שעושה שימוש בכוח הוואקום, על מנת להעלות את המים ואת מקור הסתימה כלפי מעלה. אמצעי נוסף שניתן להשתמש בו הוא אמצעי כימי- יש בשוק חומרים שונים, שניתן לרכוש ולשפוך על מקור הסתימה. חומרים אלו הם מסיביים יותר מהפומפה ובכל מקרה, יש לדאוג להרחיקם מילדים קטנים, מאחר ומדובר בחומרים רעילים.

פתיחת סתימות באמצעות משאית ביובית בגבעת ברנר

לעיתים, האמצעים הביתיים לא עוזרים לפתיחת הסתימה בצינור וישנו צורך בעזרה מקצועית, על מנת לבצע פתיחת סתימות במערכת הביוב. אמצעי ראשון שעוזר לפתוח סתימות בביוב הוא צילום פנימי של הצנרת. במידה וקשה לאתר את מקור הסתימה, האינסטלטור מחדיר מצלמה מיוחדת, שעוברת לאורך הצנרת ויכולה לספק מידע לגבי מיקום הסתימה וגודלה. דרך זו חוסכת עבודה יקרה של שבירת קירות והרמת מרצפות. כאשר הסתימה גדולה מאוד וישנה הצפה, יהיה צורך להזמין ביובית בגבעת ברנר. הביובית שואבת את השפכים שעלו כלפי מעלה ומטפלת במקור הסתימה בשני אופנים- היא שואבת את הלכלוך שהצטבר מהצנרת והיא שוטפת את הצנרת עצמה במים נקיים, על מנת להסיר לכלוך נוסף, שנדבק לדפנות הצנרת.

אזורי שירות ביובית גבעת ברנר

חייגו עכשיו
או מלאו את הטופס המופיע למטה ונחזור אליכם תוך זמן קצר
Top